Kupujcie taniej. Dzięki kuponom rabatowym.
PolskaPolska | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Strona główna > K > Kazarstudio.com kupon rabatowy - kwiecień 2020
Kazarstudio.com

Kazarstudio.com kupon rabatowy

Pokaż:

Aktualne rabaty i promocje - kwiecień 2020

Darmowa dostawa

50% działało

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym Kazar Studio dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie (www.poczta-polska.pl). Chcemy, aby zakupy w naszym Sklepie internetowym były przyjazne, dlatego koszty przesyłki dla wszystkich zamówień są całkowicie bezpłatne. Dla Twojej wygody, masz do wyboru różne metody dostawy: 1) Kurier Poczty Polskiej, który dostarczy Twoje zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres; 2) Odbiór w punkcie, gdzie zamówienie będzie na Ciebie czekać. Możesz wybrać spośród 11 000 punktów odbioru na terenie Polski, w tym urzędy pocztowe Poczty Polskiej S.A., sklepy Żabka, kioski Ruch oraz stacje paliwowe Orlen; 3) Click&Collect – płacisz online i odbierasz w salonie, a Twoje zakupione towary dostarczane będą do Salonu Kazar Studio wybranego przez Ciebie w zamówieniu. Dodatkowe informacje na temat opcji Click&Collect znajdują się na stronie „Click&Collect”. Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Łączny czas realizacji zamówienia to cztery (4) dni robocze: dwa (2) dni robocze na skompletowanie przesyłki i przekazanie jej przewoźnikowi oraz dwa (2) dni robocze na dostarczenie przesyłki przez przewoźnika. W zależności od wybranej przez Ciebie formy płatności, czas realizacji zamówienia liczony jest od: 1) w przypadku wybrania płatności przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia wysłania do Ciebie przez Kazar Studio wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji, 2) w przypadku wybrania płatności z góry kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej – wskazany czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia otrzymania przez Kazar Studio potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatności, Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej.


Komentarze (0x):

Zweryfikowane 2.3.2020

Otrzymaj za darmo najnowsze kupony rabatowe na swój e-mail...

Zaloguj się
Witamy Cię ponownie, poniżej możesz sie zalogować...

Rejestracja
Zyskaj przywileje zarejestrowanego użytkownika. Do przywilejów należą wyświetlanie ekskluzywnych kuponów, możliwość wytworzenia listy ulubionych sklepów oraz program bonusowy z nagrodami a wiele więcej...

Błąd:Email nie jest wpisany poprawnie.
Błąd:Hasło musi skladać się minimalnie z 5 znaków.
Błąd:Podane hasła nie pasują.

Zgadzam się z polityką prywatności.

Zapomniane hasło
Zapomnieliście swoje hasło do zalogowania? Nie szkodzi! Poślemy Wam nowe...

Jak skorzystać z kuponu rabatowego?

1. Wyszukiwanie rabatu

Znajdźcie rabat do Waszego ulubionego sklepu.Zapoznajcie się z warunkami rabatu a kliknijcie na kupon w celu pokazania i zkopiowania kodu.

2. Wykorzystanie kuponu

Kupon wklejcie w czasie realizacji zamówienia do odpowiadającej rubryki („Kupon rabatowy“, „Kod rabatowy“ itd.).

3. Oszczędzanie pieniędzy

Rabat jest odliczony od wartości zamówienia a w ten sposób oszczędziliście pieniądze.

Rejestracja przedstawiciela sklepu
Zarejestrujcie się jako przedstawiciel tego sklepu a uzyskajcie prawo możliwosci wprowadzania zmian a bezpośredniego dodawania ofert.

Mail użyty przy rejestracji musi istnieć w domenie danego sklepu lub być podany do kontaktu ze sklepem. W czasie 24 godzin otrzymacie dane uprawniające.

Tagi - Kazarstudio.com
Wyszukiwanie przy użyciu etykiet pomaga odwiedzającym znaleźć odpowiednią ofertę. Tutaj możesz edytować etykiety tego sklepu. Nowe etykiety zaczną działać w ciągu 24 godzin.