Kupujcie taniej. Dzięki kuponom rabatowym.
PolskaPolska | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Strona główna > L > Lcsklep.pl kupon rabatowy - grudzień 2019
Lcsklep.pl

Lcsklep.pl kupon rabatowy

Pokaż:
Odwiedź www.lcsklep.pl

Aktualne rabaty i promocje - grudzień 2019

30 dni na zwrot

100% działało

Czas na zwrot: 30 dni adres do zwrotu: TARMAX SP. Z O.O. (lcsklep.pl) Magazyn Warszawa No Limit ul. Księżnej Anny 4 03-866 Warszawa Polska 1. Paczkę należy odesłać na w/w adres. 2. Do paczki proszę dołączyć wypełniony formularz: POBIERZ FORMULARZ PDF 3. Towar proszę odesłać w stanie niezmienionym, nienoszącym śladów zabrudzeń oraz posiadający komplet metek i oryginalne opakowanie. 4. Paczkę proszę dokładnie zabezpieczyć na czas transportu (nie należy obklejać bezpośrednio pudełka, gdyż powoduje to jego zniszczenie). 5. Zwrot środków odbywa w ciągu 3-5 dni roboczych od dostarczenia towaru do magazynu (maksymalny termin przewidziany w ustawie to 14 dni). 6. Zwrot środków odbywa się na wskazane poniżej dane – prosimy, aby paczek zwrotnych nie nadawać z opcją opłaty podczas doręczenia. 7. Opłata za zwrot – klient we własnym zakresie odsyła paczkę na zwrot.


Komentarze (0x):

Otrzymaj za darmo najnowsze kupony rabatowe na swój e-mail...

Zaloguj się
Witamy Cię ponownie, poniżej możesz sie zalogować...

Rejestracja
Zyskaj przywileje zarejestrowanego użytkownika. Do przywilejów należą wyświetlanie ekskluzywnych kuponów, możliwość wytworzenia listy ulubionych sklepów oraz program bonusowy z nagrodami a wiele więcej...

Błąd:Email nie jest wpisany poprawnie.
Błąd:Hasło musi skladać się minimalnie z 5 znaków.
Błąd:Podane hasła nie pasują.

Zgadzam się z polityką prywatności.

Zapomniane hasło
Zapomnieliście swoje hasło do zalogowania? Nie szkodzi! Poślemy Wam nowe...

Jak skorzystać z kuponu rabatowego?

1. Wyszukiwanie rabatu

Znajdźcie rabat do Waszego ulubionego sklepu.Zapoznajcie się z warunkami rabatu a kliknijcie na kupon w celu pokazania i zkopiowania kodu.

2. Wykorzystanie kuponu

Kupon wklejcie w czasie realizacji zamówienia do odpowiadającej rubryki („Kupon rabatowy“, „Kod rabatowy“ itd.).

3. Oszczędzanie pieniędzy

Rabat jest odliczony od wartości zamówienia a w ten sposób oszczędziliście pieniądze.

Rejestracja przedstawiciela sklepu
Zarejestrujcie się jako przedstawiciel tego sklepu a uzyskajcie prawo możliwosci wprowadzania zmian a bezpośredniego dodawania ofert.

Mail użyty przy rejestracji musi istnieć w domenie danego sklepu lub być podany do kontaktu ze sklepem. W czasie 24 godzin otrzymacie dane uprawniające.

Tagi - Lcsklep.pl
Wyszukiwanie przy użyciu etykiet pomaga odwiedzającym znaleźć odpowiednią ofertę. Tutaj możesz edytować etykiety tego sklepu. Nowe etykiety zaczną działać w ciągu 24 godzin.